1 / 3
Roletna i Pokrivka na tovaren prostor za opel zafira
20 €
31.03.2020 11:47

Куманово / Куманово

Original Roletna i Pokrivka na tovaren prostor ili pokrivka na zadnite sedisti za Opel Zafira A od 1999 do 2005 godina.

Ceni:
Roletna 50evra
Tepikot za pokrivka 20evra.

Moze pratka i po kargo.

Tel: 078-219-274

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Punto 1.2 Benzin+Metan so KLIMA so Novi Gumi

2300 €

Euro kuka za Audi A3 so kluc, plocka za atest i instalacija

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам