1 / 5
Chrysler voyager 3.3l na delovi
10 €
02.10.2021 09:47

Струга / Струга

Марка:

Chrysler

Модел:

Voyager

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Chrysler voyager 3.3l automatic 1998god na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault laguna 1.8i na delovi

10 €

Ford escort 1.8 16v na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам