1 / 5
Se prodava kuca - SHTEPI DHE SHITORE AFER BINGO BASHKIMIT
190.000 €
31.03.2020 11:47

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

11 noemvri

Shitet shtepia afer Bingo Bashkimit, me te gjitha dokumentacionet e rregullta.
Shtepia gjendet ne rrugen "11 NOEMVRI" nr.36.
Shtepia posedon, katin e par, katin e dyte dhe eshte e pershtatur per 2 familje..
Shtepia posedon gjithsej 8 dhoma dhe siperfaqe prej 180m2 prej te cilave 4 dhoma plus banjo ne katin e par dhe 4 dhoma plus banjo ne katin e dyt.
Shitorja eshte ne rrug kryesore me pozit shum te mire dhe profitabile me siperfaqe prej 90m2 ku posedon edhe podrumin afarist.
Shtepia posedon edhe garazh.
Trolli i shtepis posedon gjithsej 300m2.

Per me shum informata: +38978219274

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Desen STOP svetlo za RENAULT MASTER 2006-2011 orginalen

2000 €

Celicni Bandasi za OPEL 4x100 14ki bandash corsa agila astra

3000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам