1 / 5
Ford escort 1.8 16v na delovi
10 €
04.07.2020 10:38

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Ford escort 96god 1.8 16v na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford escort 1.8 16v na delovi

10 €

VW Golf 4 1.9TDI 110KS na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам