1 / 9
Renault laguna 1.8i na delovi
10 €
04.09.2021 09:17

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2017

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Renault laguna 1.8i na delovi

Mob 076 569 422 vip

Mob 076 569 422 vip

Mob 076 569 422 vip

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Vw golf 3 1.8 avtomatik na delovi

10 €

Renault clio 1.2 16v 75ks na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам