1 / 7
Audi a4 1.8 20V 1998god na delovi
10 €
Цената не е фиксна
05.12.2021 11:38

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2017

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Audi a4 1.8 20v 125ks 92 kw na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

10 €

Peugeot 307 sw 2.0 16V avtomatik na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам