1 / 7
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР
300 €
Цената не е фиксна
02.11.2019 09:09

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

ЦЕНТАР

ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА УЛ.МАКЕДОНИЈА ВО БЛИЗИНА НА СОБРАНИЕ СЕ ИЗДАВА 47М2 ДВОСОБЕН СТАН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН, НА 5/6 КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО, ВСЕЛИВ ВЕДНАШ. Ш.7212

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН И ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

800 €

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам