1 / 3
Rachen paletar - 2t - Nov - So isporaka
По Договор
02.10.2020 08:50

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Model: TE2000-800
Nosivost: 2 tona
Visina na diganje: 200 mm
Dolzina na vilushki: 800 mm

Platen transport
Garancija: 6 meseci
Cenata e bez DDV

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za site paletari koi gi zastapuvame.

Za poveke informacii, kontaktirajte ne na brojot:
+389 31 443-200 ili +389 75 386 363

www.termalift.com.mk

#paletar #палетар #viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #termalift #вилушкари #виљушкар #вилушкар #виљушкари #rachenpaletar

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viljuskar 1.5 tona Plin/Benzin Nissan

0 €

Viljuskar Nissan 1.5 tona 3m Plin Benzin

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам