1 / 8
Rachen paletar BT - 2.3 t - Nov - 5 godini garancija
По Договор
25.05.2023 14:42

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Garancija: 5 GODINI na hidraulika.
Garancija 99 GODINI na shasija!

Brend: TOYOTA - Shvedska
Model: BT LMH 230
Nosivost: 2300 Kg
Vis. na diganje: 200 mm
Pogon: Racen
Quick lift sistem: Brzo podiganje na tovar so 3 spushtanja na rackata!

Cenata e so vklucena dostava do vrata.
Cenata e bez 18% DDV

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi.
Za poveke informacii, kontaktirajte ne na broevite:
📞 +389 31 443 200
📲 +389 75 386 363
📧 e-mail: rpv@termalift.com.mk

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #termalift #вилушкари #виљушкар #вилушкар #виљушкари #paletar #палетар #палети #рачнивилушкари #рачни #racni #paletari #paleti #maliviluskari #toyota #materialhandling

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viluskar 3.5 tona Plin Sumitomо

0 €

Viluskar 2 tona Dizel

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам