1 / 8
Vw golf 3 1.8 avtomatik na delovi
10 €
Цената не е фиксна
05.12.2021 11:37

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Wv golf 1.8 avtomatik na delovi
So pominati 67.700km

Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford escort 1.8 16v na delovi

10 €

Ford focus 1.8 tdci 74kw na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам