1 / 8
Renault clio 1.2 16v 75ks na delovi
10 €
05.12.2021 11:38

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Renault clio 1.2 16v 55kw 75ks so pominati
146.920km na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi a4 1.8 20V 1998god na delovi

10 €

Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам