1 / 10
AUDI A3 2.0TDI 140PS 2008 SPORTBACK -AUTOGENEVA-
1 €
08.07.2019 21:41

Аеродром / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA 1.7CDTI 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

NISSAN MICRA C+C 1.4i 2006 CABRIO -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам