1 / 10
FORD GALAXY 2.0TDCI 140PS 2008 7SEDISTA -AUTOGENEVA-
1 €
16.07.2019 03:10

Аеродром / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA PICANTO 1.1CRDI 75PS 2009 -AUTOGENEVA-

1 €

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2007 -AUTOGENEVA-

3300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам