1 / 10
OPEL ANTARA 2.0CDTI 150PS 2007 -AUTOGENEVA-
1 €
05.08.2019 18:18

Аеродром / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA 1.0i 60PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

VW GOLF 3 1.9TDI 90PS 1997 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам