1 / 10
VW GOLF 5 2.0TDI 140PS 2007 -AUTOGENEVA-
1 €
04.09.2019 12:27

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам