1 / 8
Renault kangoo 1.4 na delovi
10 €
05.12.2021 11:39

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Renault kango 2000god 1.4 benzin na delovi

Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford mondeo 1.8 16v na delovi

10 €

Peugeot 306 1.4 na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам