1 / 8
BMW 320D 163PS 2006 -AUTOGENEVA
1 €
15.10.2019 03:33

Аеродром / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

LANCIA DELTA 1.4i 120PS 2009 -AUTOGENEVA-

1 €

AUDI A3 1.9TDI 105PS 2008 - AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам