1 / 1
Delovi za Opel Corsa 1.2 benzin 55kw Avtomatik Easytronic
По Договор
21.09.2021 23:58

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Samo na delovi opel korsa 1.2 benzin
Odlicen motor 1.2
Avtomatski menjac odlicen Easytronic

Tel: 078-219-274

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes Vito 111 2.2cdi 80kw 2006god Full Oprema 8+1 viano

7500 €

Delovi za Golf 4 1.9tdi 81kw 110ks SAMO DELOVI vw mk4

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам