1 / 8
Nov Poluelektricen Staker - 1000 kg - 1600 mm + garancija
По Договор
15.06.2022 16:04

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Racen polu elektricen staker so nosivost od 1000 kg i elektricno diganje do 1600 mm.
Trakciona baterija so vnatresen polnac.

Garancija 1 godina

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za site vijluskari koi gi zastapuvame.

Broevi i mail za kontakt:
📞 +389 31 443 200
📲 +389 75 386 363
📧 e-mail: rpv@termalift.com.mk

www.TERMALIFT.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov Paletar so dolgi viluski 2 m - 2.5 tona +garancija

0 €

Elektricen paletar 1.3 tona Toyota BT Tyro

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам