1 / 8
Diskovi za chrysler 300c i lancia thema novi
5.000 МКД
02.12.2022 08:05

Струга / Струга

Марка:

Chrysler

Модел:

300c

Tип на делови:

Систем за сопирање /Кочници

Diskovi predni za chrysler 300c od 2004god do 2014 i lancia thema od 2011-god diskovite se novi
Cena za dvata 5000den

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Remenica na radilica za pk kais mb E320cdi

80 МКД

Klapna za vw topran 117 305 nova

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам