1 / 4
Polovni Gumi za viluskari - Polni i Pnevmatski
По Договор
25.05.2022 09:08

Куманово / Куманово

Dokolku vi treba zamena na gumi na vasiot viluskar,
Imame golem izbor na polovni gumi - Beli i Crni so razni dimenzii:
8.25-15
8.25-16
28x9-15
28x9-15
7-50-15
7.50-16
7.00-15
7.00-12
6.00-9
5.00-8
21x8-9
18x7-8

Naracajte na slednite broevi:
📞 078 426 258
📲 078 426 258

#gumi #gumizaviluskari #viluskari #viljuskari

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viluskar 3.5 tona Plin Sumitomо

0 €

Viljuskar 1.4 tona Benzin-Plin Mitsubishi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам