1 / 1
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
280 €
15.06.2020 12:09

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ДОМОТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН 3-СОБЕН СТАН ОД 69М2 СО ТЕРСА, НА 1/2 КАТ, ГРЕЕЊЕТО Е НА СТРУЈА, СЛОБОДЕН ОД 01.06.2020 ГОДИНА , Ш.7421

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН 2-СОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

200 €

СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

75000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам