1 / 9
SMART FORTWO BRABUS 600CC 80PS 2003 -AUTOGENEVA-
1 €
06.11.2020 21:32

Бутел / Скопје

Марка:

Smart

Модел:

ForTwo

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

MAZDA 5 2.0CD 110PS 2006 7 SEDISTA -AUTOGENEVA-

1 €

BMW 320D COUPE M-PACKET 177 PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам