1 / 2
Zategac za pk kais mb E320 cdi 150kw
35 €
Цената е фиксна
07.04.2022 23:10

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E320 CDI

Tип на делови:

Каиши

Zategac za pk kais za mb e320cdi
Od 2002god do 2010dod
Nov febi bilstein 26775

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Pumpa za centralno zaklucuvanje za za c i e klassa

35 €

Instrument tabla bmw e46 320d

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам