1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош кај Ми-Да !
300 €
12.04.2021 02:52

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Дарма Дома издава нов МОДЕРЕН стан во Карпош 2 кај Ми-Да, станот поседува 60 м2, 2 соби, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, балкон, нова градба, Паркинг, вселив веднаш...


цена-300 евра

шифра 21584

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.darmadoma.com.mk

078/219-508

 
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

500 €

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам