1 / 9
Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi
10 €
13.02.2023 08:35

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel zafira 2.0 di 16v na delovi
Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes benz ml 320 na delovi

10 €

VW Golf 4 1.9TDI 110KS na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам