1 / 6
ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 4_собен стан во Центар со МЕБЕЛ !
450 €
25.09.2022 16:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Дарма Дома издава стан во строг Центар на Улица Македонија, поседува 70 м2, 4 соби, се издава ПРАЗЕН наместен со КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, мини кујна, интернет конекција во сите простории, греење на клими, 2 балкони, бања, реновиран комплет, вселив веднаш...

цена- 450 евра

шифра 22685

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

300 €

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

325 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам