1 / 10
CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2006 EXCLUSIVE -AUTOGENEVA-
1 €
08.11.2021 17:40

Бутел / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A3 2.0TDI 140PS 2008 SPORTBACK -AUTOGENEVA-

1 €

VW TOURAN 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам