1 / 10
RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2008 -AUTOGENEVA-
1 €
06.05.2022 12:14

Бутел / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2005 -AUTOGENEVA-

1 €

VW TRANSPORTER MAX 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам