1 / 4
Gamaparts aluminski bandasi 5x112
7.000 МКД
27.06.2022 20:18

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

15ki Gamaparts

Tel 078.219.274

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Euro kuka za Audi A3 so kluc, plocka za atest i instalacija

100 МКД

Delovi za Passat 1.9tdi 66ks 90ks so Klima

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам