1 / 5
PRODAVAME STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA NA CHESMA
1.400 €
Со вклучен ДДВ
21.03.2023 13:25

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda na odlicna lokacija,5 minuti do Centar.
Dostapni se slednive kvadraturi:


- so 1 spalna 61m2
- so 2 spalni 55m2 i 74m2
- so 3 spalni 112m2 i 114m2

Rok na gradba Dekemvri 2023.


cena 1400 evra m2

sifra 600

tel 075/367-361

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Infinity Nedviznosti
Потврден огласувач
075367361
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava dvosoben stan 50m2 vo K.Voda

85000 €

Se prodava trosoben stan 66m2 vo Aerodrom pozadi Vero

83000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам