1 / 10
Seat Cordoba 1.8 16V gti na delovi
10 €
13.02.2023 08:35

Струга / Струга

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Seat cordoba 1.8 16v 95kw 129ks
1995god na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

vw passat 1.9 tdi 98god na delovi

10 €

Golf 3 1.8 tuning na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам