1 / 12
FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI
7.450 €
Денес 09:39

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion 2012G

11350 €

MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

9950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам