1 / 10
CETVOROSOBEN STAN VO ZELEZARA, KAJ REMEDIKA
1.399 €
27.03.2023 15:32

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

102 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Железара

ШИФРА- 868

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава нов невселуван готов четворособен стан во Железара, со чист имотен лист.
Станот се наоѓа во близина на Ремедика, и парк-шумата Гази Баба идеален за семејно живеење, со отворен поглед према Водно.

-102м2
- дневна+кујна+трпезарија
- 3 спални
- 2 бањи
-остава
- централно греење
-југозападна ориентација
-5/5 кат со лифт


цена: 1399еур/м2

☎ 075 424 130
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

DELTA NEDVIZNOSTI
Deme Gruev br. 5/8-1
Потврден огласувач
38975424130
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA PREKRASEN STAN SO POGLED NA SKOPJE VO DZEVAHIR

86000 €

SE PRODAVA EKSLUZIVEN, PROSTOREN I SVETOL STAN VO KOZLE

260000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам