1 / 12
BMW 530d M model
39.999 €
05.03.2023 21:28

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

195 kw / 265 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW 530d M model 2017 godina, 195 KW, vo perfektna sostojba, servisirano samo vo BMW, posleden servis pred 3000km vo BMW, poseduva novi Michelin gumi 19 incni plus cisto novi zimski gumi so bmw bandasi. Moze da se proveri vo BMW, poveke info na 071227346 i 070322883

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 520 d M PAKET

36000 €

BMW 530d M model

39999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам