1 / 1
Torque Suppport Putzmeister
1 €
08.11.2022 14:25

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Torque Suppport Putzmeister
OEM: 242492007
In Stock✅

We love to produce...❤️

For inquiries, please contact:
📱 http://wa.me/0038972607014 (Viber,Whatsapp,Telegram)
📧 pumpparmk@gmail.com
💻 www.pumppar.com

#concretepumping #concrete #concretepump #concretelife #concreteconstruction #construction #concretedesign #concretefloors #concreteart #concretefinisher #concretepumps #concretelovers #constructionlife #concretejungle #concretework #putzmeister #concretedecor #schwing #stampedconcrete #concretecountertops #concretearchitecture #readymix #pumpoperator #concretepumptruck #concretecontractor #boompump #concretetools #boom #mixer #drums

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

Пумппар Дооел
Ул.18-ТИ Ноември Бр.108А Гостивар
Потврден огласувач
+38972607014
Испрати Е-маил до огласувачот

Washer 90x180x10 Putzmeister

1 €

Support Flange Ø60 Putzmeister

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам