1 / 1
PRODAVAME STAN OD 71M2 VO N.LISICE REONSKI
88.000 €
29.12.2022 15:41

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

71 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Prodavame stan vo Novo Lisice od 71m2vo Reonski
Stanot se naoga na 6ti kat od 7 vo zgrada so lift i centralno parno greenje.
Ima edna dnevna soba so kujna dve spalni sobi kupatilo i balkon.


cena 88000e
sifra 742

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Infinity Nedviznosti
Потврден огласувач
075367361
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavame stan 44m2 vo gradba vo Keramidnica

53000 €

Se prodava stan 47m2 vo K.Voda na Prvomajska sproti Tineks

1375 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам