1 / 7
Линија за производство на ПВЦ Столарија-PVC Stolarija
23.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 14:56

Тетово / Тетово

Комплет линија за Производство на ПВЦ Столарија-PVC "Elumatec-Germany"
година на производство. 06/2003

1. Двоглава машина за сечење
2. Лепилица (пегла) едноглава
3. Чистилица
4. Машина (фреза) за Т-Пречка
5. Машина за обработка
6. Машина за бушење на рачки (бургија)
*7. Машина за лајсни - Kaban.

Линијата е во одлична состојба.

Се продава комплет. За поединично контактирајте

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

///
Потврден огласувач
071540898
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA K2500

6500 €

Линија за производство на ПВЦ Столарија-PVC Stolarija

23000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам