1 / 12
MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4
21.850 €
Денес 09:38

Кочани / Кочани

Марка:

Mini

Модел:

Countryman

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDUVA FULL OPREMA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

6550 €

PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

7850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам