1 / 12
OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!
7.400 €
8.000 €
23.03.2023 07:11

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 GODINA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MAKSIMUM OPREMA ZA MODELOT
- KOZEN SALON
- GREACI NA SEDISTA
- NAVIGACIJA
- PARKTRONIC NAPRED I NAZAD
- SENZORI ZA DOZD I SVETLA
- ABS KOCNICI
- ESP PROLIZGUVANJE
- I MN DRUGO
- 2 KLUCA
- GARANCIJA ZA KILOMETRI
- BEZ NIKAKVI ZAMENI
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 !

3950 €

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

7400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам