1 / 10
ВАЛЕРИЈ
По Договор
30.08.2021 23:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

СЕМЕЈНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 230 КВАДРАТИ И ТОА ПРИЗЕМЕН СПРАТ ОД 30 КВАДРАТИ ,ПРВ СПРАТ СО ПОВРШИНА ОД 100 КВАДРАТИ ЦЕЛОСНО УРЕДЕНИ И ПОТКРОВЕН ДЕЛ СО ПОВРШИНА ОД 100 КВАДРАТИ КОЕ БАРА ДОДАТНО ВЛОЖУВАЊЕ.КУЌАТА СЕ НАОЃА СПРОТИ ЛОВАЧКИ ДОМ НА ГЛАВЕН ПАТ И Е ГРАДЕНА КВАЛИТЕТНО СО СЕНДВИЧ ИЗОЛАЦИЈА НА ЗИДОВИ.ВО ПРЕДНИОТ ДЕЛ НА ДВОРОТ ИМА ТЕНДА ЗА ПАРКИРАНЈЕ НА АВТОМОБИЛ А ВО ЗАДНИОТ ДЕЛ ОД ДВОРОТ ИМА ЛЕТНИКОВЕЦ И ИЗИДАНА СКАРА.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

семејна куќа
Боро Соколов бр.10
Потврден огласувач
072209535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам