Prodavam kuca lokacija pomedju Garnizon i b.sabani skolo.
1 €
27.01.2022 20:23

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Kuca e so povrsina ot 60m m2 i dvorno mesto 200m2..Inaku kucata e na ulica so 15 metri vo dolzina .Poseduva i garaza.Vo zaden del izleguva na druga ulica,,.postoi markica za nova gradba.. tel.075/ 581422

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

oglasnik..
Потврден огласувач
077630022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам