PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO
1 €
03.10.2022 14:49

Куманово / Куманово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000
m2 vo gradezen region moze i da se deli po parceli se naoga do asvalten pat
cena po dogovor vo zavisnost od goleminata na parcelata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
075376861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам