1 / 7
Se Prodava kuka na ul.partizanska br.1
1 €
20.02.2020 21:57

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

100m2 m²

Kukata e vo strog centar so dvorno mesto od 100m2 podetalni informacii na telefon 078-260-643 i 078-60-64-69

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
078606469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам