1 / 12
PRIDE-EVERLAST-ADIDAS PROFI OPREMA ZA BORECKI SPORTOVI
По Договор
28.10.2022 14:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

WWW.PRIDE.MK

ALPE SPORT
Bul:Kuzman J. Pitu 24/15
Skopje nova zel.stanica
Nas.Aerodrom
02/2461547
078/359359
078/323388
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com

ОФИЦИЈАЛЕН УВОЗНИК И ДИСТИБУТЕР НА ОПРЕМА ЗА БОРЕЧКИ СПОРТОВИ:
ADIDAS,EVERLAST,PRIDE,BOXING,UFC

Драги пријатели,

Ние сме горди да ja претставиме нашата нова веб продавница со еден од најпочитуваните понуди на светот каде што ќе најдете се што ви треба за најголемите натпревари и обука, како и за рекреација во слободното време. Илјадници различни производи се гаранција за квалитетот на нашите верни пријатели и клиенти, вклучувајќи голем број светски шампиони од сите боречки вештини. Нашата намера е да сте горд и дека имате потреба при користење на производи директно од нашата понуда.

Производи од нашата понуда можете да го видите и последните Олимписки игри, како и европски и светски првенства. Разбирливо е дека производите што ги нудиме во употреба и најголем борбата за титулата, во сите категории.

Производите на нашите програми се одобрени од страна на серија на се почитуваат меѓународните спортски институции, а тука само некои: AIBA, WTF, WKF, IJF, ВБА, ВБЦ, ВБО, ИБО, ИБФ, UFC ...

Ги имаме сите најдоброто што може да се најде во современиот свет понуди, со полн капацитет поблиску до вас, и степенот на вашите потреби и желби.

Станете шампион со опремата што ја создадоа шампионите.

PREKU 1000 ARTIKLI

WWW.PRIDE.MK

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам