1 / 6
Plac na izlez od Kumanovo prema Pcinja
15 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 10:51

Куманово / Куманово

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 17000m2 na 5km od Kumanovo prema Pcinja,pred kamenolomite, na samiot pat. Del od placot e tamponiran i se staveni temeli za objekt od 1000m2.
Ima struja i voda. Moze da se prodava samo i del od placot..
Tocnata lokacija moze da ja vidite na mapata podolu.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
070212773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам