1 / 12
MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI
1 €
28.05.2023 20:52

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

MASA F-1,5m
KLUPI 1,3m

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076473621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам