1 / 4
Куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ 43 - во близина на пазарот
55.000 €
Цената не е фиксна
13.09.2022 10:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Gjuro Gjakovik 43 Kumanovo

Продавам куќа во центар на 5 минути до пазарот и на 5 минути до Гарнизон со станбена површина од 80м2 и дворна површина od 150м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075 911 111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам