Млин и куќа во Куманово, Скачковце
1.500.000 МКД
Цената не е фиксна
22.11.2022 12:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

99 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

7462 m²

Се продава млин и куќа во с.Скачковце
7.462 м2 градежно земјиште, 99м2 куќа, 170 м2 млин
Информации секој ден од понеделник до петок од 08:00 - 16:00h

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Штедилница Можности
Потврден огласувач
022401051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам