Logo

PRODAVAM KUKA SO PLAC

Број на оглас: 1462297 | Објавен на: 13.01.2019, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 615 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kuka so temel i stuboj so tvrd material plus donego plac za druga kuka
Kvadratura 615 .
So pat asvaltiran struja,voda,kanalizacia sve uredno
Na ulica Edvart Kardel selo mislesevo.
Cena po dogovor.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ardit

Потврден огласувач